UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: + 48 501 671 199  lub + 48 22 855 71 22 :

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

JESTEŚMY Z PAŃSTWEM I DLA PAŃSTA

Jesteśmy z Państwem i dla Państwa już od ponad dwudziestu lat.

Od dziesięciu lat możemy się spotykać w pięknym, przestronnym wnętrzu  podzielonym na strefy.  Wokół roznosi się zapach olejków eterycznych, a do uszu dochodzi cicha muzyka… zapewnia to Państwu całkowitą intymność, dyskrecję i relaks. 

Zadbaliśmy również o dojazd do nas, posiadamy własny parking – aby parkowanie było dla Państwa bezproblemowe.

 

NASZA OFERTA

Celowo nasza oferta jest bez szczegółowych opisów zabiegów i efektów po zabiegu, gdyż różne typy skóry zareagują na dany zabieg odmiennie. Od początku naszym mottem jest: ,,Po pierwsze: nie szkodzić’’ , wszystkie zabiegi dobieramy indywidualnie. Nie dobieramy zabiegów przez telefon, nie odpowiadamy przez telefon na skomplikowane pytania bez pełnej diagnozy skóry. Dopiero wnikliwa analiza daje nam możliwość przygotowania odpowiedniej i skutecznej kuracji bądź terapii. Wszelkie konsultacje były i są u nas zawsze bezpłatne. 

Od początku naszej działalności oferujemy Państwu usługi wysokowartościowe, a przede wszystkim bezpieczne  przez co jesteśmy cały czas rzetelni i profesjonalni w oczach naszych wszystkich klientów.

 

NAGRODY

O renomie naszego miejsca, a przede wszystkim profesjonalizmie świadczą prestiżowe nagrody (PERŁA  ESKULAPA w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Medycznego PERŁY MEDYCYNY), tytuły  (RZETELNI W OCHRONIE ZDROWIA ) oraz publikacje w prasie (magazyn VIP), referencje naszych klientów, a także gratulacje od Marszałka Województwa Mazowieckiego z podziękowaniami za zaangażowanie całego zespołu Kosmetyki Profesjonalnej EVE,  za wysoką jakość oferowanych usług oraz wysoką dbałość o klienta, który w  naszym gabinecie może liczyć na fachową pomoc i poszanowanie swoich praw.

Stanowi to  potwierdzenie dynamicznego naszego rozwoju. Dzięki temu budujemy zaufanie Państwa do nas, a sami w pełni wykorzystujemy swój profesjonalizm.

Doskonaląc siebie, doskonalimy otaczający nas świat…

Ewa Stańczyk

EVE Kosmetyka Profesjonalna

 

 

O nas

Poznaj nas bliżej